jaki prezent na dzien ojca
12 czerwca, 2022

Modny, technologiczny prezent na Dzień Ojca

By Damian Bednarz

Podręczny masażer  to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego taty, zmagającego się z różnego rodzaju bólami i kontuzjami. Zadowoli on zarówno ojców uprawiających regularnie sport, jak i tych którzy spędzają cały dzień za biurkiem, czy pracują fizycznie. Świetną propozycją będzie pistolet do masażu Garett Beauty Powerful, który pozwoli na wykonanie profesjonalnego masażu w domowym zaciszu, bez konieczności udawania się do gabinetu masażysty. Ukoi on mięśnie i odpręży po wymagającym treningu bądź po wyczerpującym i ciężkim dniu w pracy. Posiada aż 99 poziomów intensywności dzięki którym będzie można dopasować poziom intensywności masażu do indywidualnych potrzeb. Jest to sprzęt, który z pewnością podniesie komfort codziennego życia Twojego taty.

Urządzenie do wybielania zębów

Jest to prezent dla ojców, którzy lubią (czasem) zadbać o swój wygląd. Świetnie sprawdzi się tu lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge. To urządzenie jest domową alternatywą dla zabiegów, przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym. Z powodzeniem pomoże ono usunąć przebarwienia, które pojawiły się np. w wyniku spożywania kawy, herbaty, czy palenia tytoniu. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne, wykorzystujące nieszkodliwą dla zdrowia formułę. Dzięki niemu Twój tata w prosty, szybki i bezpieczny sposób będzie mógł cieszyć się bielszym uśmiechem!

Smartwatch

Inteligentny zegarek to wręcz idealny prezent na Dzień Ojca! Zadowoli on zarówno ojców lubiących ruch i rozmaitą aktywność fizyczną, jak i tych mniej aktywnych, stanowiąc doskonały monitor dla zdrowia. Doskonale sprawdzi się tu smartwatch Garett Men Elegance RT. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy ze sobą bogactwo rozmaitych funkcji z atrakcyjnym designem. To, co czyni ten zegarek wyjątkowym, to fakt, że w wielu sytuacjach może on zastąpić telefon komórkowy, wyświetlając powiadomienia na naszym nadgarstku. Po sparowaniu ze smartfonem można także wykonywać za jego pośrednictwem połączenia. Kolejną propozycją, która będzie doskonałym podarunkiem z okazji tego dnia, jest smartwatch Garett Sport Tactic. Będzie on z powodzeniem wspierał zdrowy tryb życia Twojego taty. Umożliwia mierzenie pulsu, ciśnienia, a także poziomu natlenienia krwi. Wspiera także odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, wysyłając przypomnienia o konieczności napicia się wody.

Trzecią propozycją jest smartwatch Garett Men Style. Ten model sprawdzi się szczególnie u mężczyzn uprawiających rozmaite sporty. Posiada on aż 8 trybów sportowych, dzięki którym Twój tata będzie mógł uprawiać swoją ulubioną aktywność, a dodatkowo cechuje się niezwykle eleganckim designem. Z powodzeniem będzie pasował do oficjalnej stylizacji czy garnituru.