17 września, 2020

System poziomowania laserowego Shaftalign Touch firmy Prüftechnik umożliwia technikom szybkie i dokładne wyrównanie większości standardowych maszyn

By Damian Bednarz

System łączy w sobie adaptacyjne technologie wyrównywania i dostęp do chmury w celu zmniejszenia kosztów konserwacji i przestojów produkcyjnych.

ISMANING, Niemcy–(BUSINESS WIRE)–Prüftechnik, oddział Fluke Reliability, wprowadza system poziomowania laserowego ShaftAlign Touch, nowe cyfrowe rozwiązanie, które przewyższa możliwości konwencjonalnych narzędzi i zwiększa szybkość i dokładność.

„Dzięki intuicyjnemu компьютеризированному interfejsu użytkownika, unikalnej technologii laserowej i możliwości transmisji danych w chmurze, ShaftAlign Touch tworzy nowy wzorzec dla rozwiązania problemów wyrównania dla doskonałej relacji ceny do wydajności. »
Tweet this

Przyjazny dla użytkownika system łączy wysokiej jakości unikalną technologię laserową z aktywną inteligencją sytuacyjną, dzięki czemu zespoły o zmiennym poziomie doświadczenia mogą wyrównać większość zasobów z nowymi poziomami dokładności i szybkości. Adaptacyjne systemy wyrównywania Prüftechnik, takie jak ShaftAlign Touch, automatycznie eliminują błędy użytkownika i słabą jakość punktów pomiarowych, dostosowując się do zasobów, sytuacji wyrównania i specjalisty wykonującego zadanie. Oprogramowanie kompatybilne z chmurą pozwala początkującym specjalistom dzielić się swoimi pomiarami z kolegami lub bardziej doświadczonymi doradcami – w fabryce lub na całym świecie-w celu wykonania zadania.

„ShaftAlign Touch stanowi znaczną poprawę w stosunku do konwencjonalnych urządzeń do pomiaru wyrównania wału i podstawowych systemów laserowych dostępnych na rynku” -powiedział Ankush Malhotra, wiceprezes i dyrektor generalny Fluke Reliability. „Dzięki intuicyjnemu компьютеризированному interfejsu użytkownika, unikalnej technologii laserowej i możliwości transmisji danych w chmurze, ShaftAlign Touch tworzy nowy wzorzec dla rozwiązania problemów wyrównania dla doskonałej relacji ceny do wydajności. »

Co oferuje Shaftalign Touch:

Wysoka wydajność i dokładne wyniki-ShaftAlign Touch wykorzystuje unikalną technologię laserową, aby zapewnić precyzyjne i wysokowydajne pomiary wyrównania.
Szybki w instalacji i intuicyjny interfejs użytkownika-intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika z szybką instalacją tabletu sprawia, że jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż jakiekolwiek inne konwencjonalne metody pomiaru wyrównania.
Możliwość udostępniania danych w chmurze-technicy mogą korzystać ze swojego rozwiązania w chmurze z wbudowanym Wi-Fi, aby łatwo przesyłać dane pomiarowe z przenośnego urządzenia ShaftAlign Touch do oprogramowania ARC 4.0.

ShaftAlign Touch to najnowszy dodatek do rodziny laserowych systemów adaptacyjnego poziomowania Prüftechnik. Adaptacyjne wyrównanie to połączenie oprogramowania i sprzętu, które umożliwia specjalistom od konserwacji i niezawodności dostosowanie się do większości zadań poziomego, kątowego lub pionowego wyrównania. Dzięki adaptacyjnym rozwiązaniom wyrównawczym praca jest szybsza, wyniki są dokładniejsze, a możliwości zespołu są lepiej wykorzystywane w porównaniu z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

Więcej informacji na temat Shaftalign Touch firmy Prüftechnik można znaleźć na stronie https://www.pruftechnik.com/en-US/Products-and-Services/Alignment-Systems-for-Rotating-Machinery/Shaft-Alignment/Shaft-Alignment-Systems/SHAFTALIGN-touch/.

O Préftechnik

Prüftechnik jest globalnym dostawcą technologii konserwacji, który oferuje kompletny program produktów, usług i szkoleń dostosowanych do potrzeb ekspertów w zakresie konserwacji poziomowania wału, analizy drgań, monitorowania stanu i testowania nieniszczącego. Wiele firm produkcyjnych na całym świecie zaufało swoim rozwiązaniom w zakresie niezawodnej obsługi w oparciu o stan maszyn wirujących. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do strony https://www.pruftechnik.com a.

O Fluke Reliability

Fluke Reliability zapewnia specjalistom ds. konserwacji i niezawodności narzędzia, oprogramowanie i usługi niezbędne do optymalizacji wydajności swoich zasobów. Umieszczenie trzech potężnych kultowych marek-Prüftechnik, eMaint i Fluke Connect-Fluke Reliability obsługuje ponad 70 000 klientów na całym świecie z ciągłym zaangażowaniem w jakość, innowacje i obsługę. Jego produkty informują klientów o zdrowiu swoich aktywów, a także o oprogramowaniu i usługach, umożliwiając im podejmowanie lepszych decyzji dotyczących konserwacji, zwiększając produktywność, zwiększając ciągłość usług i obniżając koszty. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do strony https://www.accelix.com a.

FLUKE jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Fluke Corporation. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Stronę Fluke.

Tekst komunikatu uzyskany w wyniku tłumaczenia nie powinien być w żaden sposób uznawany za oficjalny. Jedyną wersją komunikatu, która jest wiarygodna , jest wersja komunikatu w języku jego pochodzenia. Tłumaczenie powinno być zawsze związane z tekstem źródłowym, który sprawi, że orzecznictwo.